رمز یکبار مصرف
ورود به از این بخر
لطفا شماره تلفن همراه خود را برای ورود به از این بخر وارد نمایید.

قوانین و مقررات کاربران

این قوانین و مقررات در سایت، اپلیکیشن موبایل، وب اپ و تمامی سرویسهایی که از طرف سایت از این بخر ارائه میشود را شامل میشود.

وب سایت از این بخر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک میباشد.

هرگونه تغییر در قوانین وب سایت از این بخر، از طریق همین صفحه اعمال و به روز رسانی میگردد.

استفاده شما از وب سایت از این بخر به منزله پذیرش کلیه قوانین درج شده در این صفحه میباشد.

محتوا

تمامی کالاها، قیمتها، محتوای کالاها، تصاویر کالاها، نمودار قیمت کالاها که گردآوری و یا تولید شدهاند بدون نقص نمیباشند و کاربران میبایست قبل از اقدام به خرید کالایی و یا استفاده از محتواهای موجود در سایت، از صحت محتوا اطمینان حاصل کنند.

ممکن است کالاها، قیمتها و اطلاعات کالاها با فروشگاههای معرفی شده در وب سایت از این بخر مغایرتهایی داشته باشند که از این بخر سعی در رفع کامل این نواقص مینماید. کاربران میبایست حتما مشخصات کالایی که قصد خرید آن را دارند با فروشگاه ارائه دهنده آن کالا بررسی نمایند. طبعا مسئولیت هرگونه خسارت ناشی از این امر برعهده وب سایت از این بخر نمیباشد.

از زمانی که کاربر فروشگاهی را انتخاب میکند و وارد وب سایت آن فروشگاه میگردد، مسئولیت هرگونه محتوا و اطلاعاتی که از طرف فروشگاه در اختیار کاربر قرار داده میشود برعهده فروشگاه مربوطه است و از این بخر هیچ مسئولیتی را در این خصوص پذیرا نمیباشد.

خرید از فروشگاهها

از این بخر صرفا معرفی کننده کالاها و قیمتهای فروشگاههای اینترنتی مختلف است و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص فرآیندها و رویههای خرید، قیمتگذاری، سفارشگیری، ارسال محصول، ارائه محتوا، پشتیبانی، گارانتی و وارانتی محصولات و مواردی از این قبیل که مرتبط با فروشگاههای اینترنتی ارائه دهنده محصولات است را پذیرا نمیباشد. کاربران میبایست این قبیل اطلاعات را از فروشگاههای اینترنتی جویا شوند و پس از آن اقدام به خرید کالا نمایند. طبعا مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی برعهده وب سایت از این بخر نمیباشد.

حریم خصوصی

حفظ اطلاعات فردی افراد برای از این بخر اهمیت بسیاری دارد. وب سایت از این بخر به هیچ عنوان اطلاعات فردی افراد را به صورت مستقیم در اختیار اشخاص دیگر قرار نخواهد داد.

از این بخر اطلاعاتی جهت بهبود سیستم از کاربران ذخیره خواهد کرد. این اطلاعات شامل جستجوهای کاربر، آدرس IP، زمان بازدید، صفحات بازدید شده، اطلاعات شهر و کشور و اطلاعات دیگری از این قبیل میباشد.

همچنین از این بخر برای تحلیل دادهها و بهبود سیستمهای خود از تحلیلگرهایی مانند تحلیلگر گوگل استفاده میکند.